Chill-e-motion

AKTUALNOŚCI

0 comments

Jesienny Chillout

plakatPojęcie „chillout” powstało w latach 90. XX wieku ze slangowego określenia relaksowania się.
Z czasem pojęcie rozszerzyło się na muzykę o spokojnym, relaksującym brzmieniu, a także styl życia „slow”. Na początku października mamy dla Państwa propozycję wydarzenia łączącego koncert delikatnych dźwięków zespołu Chill-e-motion i taniec Grupy O2, które odbędzie się w klimatycznym wnętrzu Teatru Barakah. To ciekawa propozycja artystyczna na przyjemne spędzenie sobotniego wieczoru. Na uczestników czekać będą specjalne chilloutowe drinki w promocyjnych cenach.

15 X 2016 godz. 20:00 Teatr Barakah ul. Paulińska 28 Kraków.
Bilety: przedsprzedaż 10 zł, w dniu koncertu 15 zł.

Patronat medialny: www.krakow.pl , muzyczny-krakow.eu , muzykoholicy.com , e-magnifier.pl ,www.studentnews.pl , gig24.pl , fabrykazespolow.pl , Krakowska Scena Muzyczna , www.radio17.pl

0 comments

Festiwale

Okres wiosenno-letni obfituje w różne festiwale. Udało nam się zakwalifikować do dwóch bardzo fajnych wydarzeń.
Pierwszy to Festiwal Scyzoryki, gdzie mamy nominację do nagrody SuperScyzoryk w kategorii Zespół. Będziemy mieli szansę zaprezentować się na Rynku w Kielcach 27.05.16 o godz. 20:00. O zwycięstwie zadecydują w połowie głosy internautów oraz jury. Jeśli ktoś chce nas wesprzeć swoim głosem – kliknij tutaj!

II etap „Hej Fest” to nasze kolejne osiągnięcie. Zakwalifikowaliśmy się do grona 32 grup muzycznych wybranych z ponad 300 zgłoszeń. Festiwal ma na celu wyłonienie supportów, które zaprezentują się przed czołowymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej na Gubałówce. W II etapie internauci decydują, które 16 zespołów przejdzie dalej. Również zachęcamy do głosowania –kliknij tutaj!

0 comments

Nowy singiel

Znów nowy singiel :)
Kolejna owocna współpraca z:
-Studio Nagrań Dworek Białoprądnicki
-Time2Time Videos
Wszystkim dziękujemy za wsparcie i zachęcamy do oglądania oraz udostępniania -niech idzie w świat! :)

1 comments

Podsumowanie 2015 roku

Koniec roku to czas na podsumowania i my się o takie małe podsumowanie pokusimy :)
Co nam się udało zdziałać w 2015 roku?
1. Przede wszytskim nagraliśmy teledysk do kawałka „Przewijam miasto” :)
https://www.youtube.com/watch?v=p7ONKhCJ7VQ
Tak na temat utworu wypowiedział się Piotr Metz:
„Chill e-motion z patriotycznym klipem „Przewijam miasto” zbudował przepiękny nastrój, a przy okazji promuje miasto, które nam wszystkim jest bardzo bliskie.”
12239140_1010580718964775_8221960382035193297_o2. Zaprosiliśmy do współpracy kolejnych gości: w naszym singlu można usłyszeć Piotr „Sylk” Skałka (rap) oraz Bartek Dąbrowski (trąbka). Na koncertach pojawili się Andrii Vedomyr Volynko (perkusjonalia) i Damian Lusina (gitara).
3. Zagraliśmy na fajnych festiwalach: Zimowa Giełda Piosenki w Opolu, Odkrywka, FAMA, Muzyczna Jesień w Grodkowie, Festiwal Synestezje.

Czego życzymy sobie w 2016? Chyba czas nagrać long playa :)
Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego w nowym roku!

0 comments

Finał festiwalu Synestezje

20151205_165339Dzięki waszym głosom znaleźliśmy się wśród 4-rech zespołów, które mogły zaprezentować swoją twórczość podczas finału festiwalu Synestezje. Mieliśmy szansę wystąpić na scenie Klubu Studio i zaprezentować tylko naszą „polską” część twórczości przed jury i widzami.
Wyrównaliśmy nasz rekord liczebności składu koncertowego – 9 :) Po raz pierwszy wystąpił z nami Andrii Vedomyr Volynko na instrumentach perkusyjnych, zarapował również znany wam z naszego singla Piotr „Sylk” Skałka.

0 comments

Konkurs Synestezje

Szanowni Państwo,

Nasz zespół może zagrać support przed jednym z najwybitniejszych artystów polskiej sceny elektronicznej –  Smolikiem, co było by dla nas niesamowitym doświadczeniem i szansą ogromnego rozwoju. Żeby nam pomóc wystarczy, najlepiej codziennie, zagłosować na nas na tej stonie: http://www.synestezje.pl/gloso…/glosowanie-konkurs-muzyczny/   Nie trzeba nic polubić, organizatorzy nie wysyłają spamu, więc z tych z Państwa, którzy mają czas poświęcić dwa kliknięcia dla nas, gorąco prosimy i zachęcamy do udostępniania linku z głosowaniem znajomym i rodzinom. Póki co prowadzimy, głosowanie trwa do 22 listopada, więc zostały jeszcze tylko 3 dni, wszystko może się zmienić, ale możemy również zwiększyć nasze prowadzenie, i wierzymy że uda nam się to osiągnąć. Za każde kliknięcie i Państwa pomoc z góry bardzo dziękujemy!

0 comments

Nowy singiel z teledyskiem

Możemy się pochwalić nowym, bardzo Krakowskim utworem. Tytuł „Przewijam miasto” sprawił, że tematyka teledysku musiała wiązać się z naszym miejscem zamieszkania. „Przewijam miasto” tworzone było w myśl zaprezentowania historii człowieka spieszącego się rano do pracy, który jednak na chwilę przystaje pijąc kawę by spojrzeć jak szybko porusza się rzeczywistość w okół. „Tłum w jego żyłach a w środku Ty w rytm dymu i kawy…”. Wszystko jest jak co dzień, jak oglądany po raz kolejny film, który z każdym porankiem przewija się do początku. Dźwięki muzyki jednak pozwalają wyrwać się z biegu codzienności. Główna bohaterka, gdy wychodzi z domu, natrafia na grającego pianistę i wpada na pomysł by zanucić pod nosem „przewijam miasto”. Tak idąc, z coraz większym entuzjazmem, natrafia na pozostałych członków zespołu by na końcu mogli się wszyscy spotkać w sercu miasta-na Rynku Głównym.
Zapraszamy na spacer z nami po Krakowie każdego dnia!

0 comments

Nagrywamy teledysk

 

2015-09-20 17.47.08Trwają prace nad naszym nowym singlem i teledyskiem. Wreszcie po Polsku-„Przewijam miasto”. Wczoraj zajmowaliśmy się częścią wizualną. Zgodnie z tematyką będzie dużo ujęć miasta-Krakowa :)
Muzycznie też niespodzianki, bo oprócz chillowych dźwięków będzie można usłyszeć gościa specjalnego rapera Sylka.

Przewijam miasto
mój codzienny film
Przewijam miasto
płynę w nim…

Kilka zdjęć z backstage’u .


2015-09-20 12.58.21
12032469_1031302350233342_1663915214_n

0 comments

Wakacyjny „Zalew Sztuki” teatru Łaźnia Nowa i klubu Kombinator

10347254_10153954289213761_8125321672893831046_nZapraszamy na plenerowy, wakacyjny koncert Chill-e-motion! Prawdopodobnie ostatnia szansa by nas usłyszeć w tym sezonie :)

Kiedy? 3.07.15 godzina 20:00
Gdzie? Zalew Nowohucki, ul. Bulwarowa 39 (stare wejście na basen)
Jak? Będzie pozytywnie, chilloutowo i zaskakująco… :)
Po co? By się zrelaksować po ciężkim roku i dobrze rozpocząć wakacje.

Wstęp wolny!

0 comments

Chill-e-motion pod tatrami

plakatzakopaneSerdecznie zapraszamy na nasz koncert, który będzie miał miejsce w długi weekend 6.06 w Zakopanem. Zaprezentujemy się już w standardowym 7-mio osobowym składzie koncertowym:
Adrianna Szeląg – wokal
Emilia Wójcikowska – wokal
Michał Bukalski – saksofon
Ryszard Święch – piano
Łukasz Szczygieł – gitara
Piotr Wojnarowski – bas
Piotr Bryk – perkusja
Koncert w Muzycznej Grocie: Karczma Młyniska ul. Droga do Daniela 3a  Zakopane, godzina 20!
Planujemy before na Krupówkach z mini akustycznym koncertem, kto nas tam spotka będzie mógł zdobyć zniżkę na bilet! :)

Strony:12»